Development

Firma AZOR po úspešnom fungovaní v retailovom sektore začala svoju pozornosť zameriavať na development a prenájom nehnuteľností.

 

Práve  realizujeme

 

ksKRÁSNE SADY MLYNICA

Krásne Sady Mlynica je rozsahom a filozofiou zatiaľ jediný stavebný projekt tohto druhu na Slovensku a v jeho širokom okolí. Územie Krásnych Sadov sa rozprestiera na ploche 105 hektárov a určené je na výstavbu rodinných domov. Súčasťou projektu je Zariadenie lesnej pedagogiky, ktoré sa nachádza v centrálnej časti Krásnych Sadov.

www.krasnesady.sk

 

 

 

 

pmvPOD MODRÝM VRCHOM

Pod Modrým vrchom je náš stavebný projekt lokalizovaný v atraktívnej časti Spišskej Novej Vsi. V novej obytnej štvrti postupne vyrastie 47 nízkoenergetických rodinných domov a 4 polyfunkčné objekty.

www.pmv.sk

 

 

 

 

michalovceOBCHODNÉ CENTRUM MICHALOVCE

S výstavbou obchodného centra v Michalovciach sme začali v septembri 2016. Nákupné centrum sa bude nachádzať v lukratívnej časti mesta, medzi autobusovou a železničnou stanicou. Rozprestierať sa bude na ploche viac ako 20-tisíc m2. Jeho otvorenie plánujeme v jeseni 2017.

 

 

 

 

 

 

Zrealizované projekty

 

sc_tatryTATRY SHOPPING CENTRE POPRAD

Tatry shopping centre je komplex obchodov pri vstupe do Popradu od mesta Svit. Jednotlivé obchodné prevádzky boli otvárané postupne v priebehu rokov 2011 – 2014. V súčasnosti pod spoločným logom Tatry shopping centre vystupuje 20 obchodných subjektov.

www.sc-tatry.sk

 

 

 

 

kominGALÉRIA KOMÍN RIMAVSKÁ SOBOTA

Nákupné centrum Galéria Komín v Rimavskej Sobote vyrástlo na mieste bývalého cukrovaru. Otvorené bolo v novembri 2015.

 

 

 

 

 

 

snvOBCHODNÉ CENTRUM MEGA SP. NOVÁ VES

Obchodné centrum Mega v Spišskej Novej Vsi bolo prvou investíciou spoločnosti AZOR do budovania nového konceptu obchodných centier. Nachádza sa na Duklianskej ulici. Otvorené bolo na jeseň v roku 2007.

 

 

 

 

 

pb-1

OBCHODNÉ CENTRUM II PODUNAJSKÉ BISKUPICE
V Podunajských Biskupiciach sme koncom roku 2016 otvorili nové obchodné centrum. Nachádza sa na Ulici svornosti, vedľa nákupného centra Kaufland.