Development

Firma AZOR po úspešnom fungovaní v retailovom sektore začala svoju pozornosť zameriavať na development a prenájom nehnuteľností.

Práve  realizujeme

 

levoca erieal
PLANTÁŽE LEVOČA

Plantáže Levoča je moderné bývanie v blízkosti historického centra Levoče. Projekt tvorí 42 stavebných pozemkov s priemernou výmerou 550 m2. Súčasťou územia bude verejný park či dažďová záhrada a občianska vybavenosť (obchody). Projekt sa realizuje v spolupráci s Mestom Levoča.

www.plantaze.sk

 

 

 

 

 

Zrealizované projekty

 

 

vlcsnap-2020-12-02-21h41m52s962

ZARIADENIE LESNEJ PEDAGOGIKY

V rokoch 2017 až 2020 prebiehala výstavba tohto pedagogického zariadenia, ktorého cieľom je vytvoriť živý priestor pre vzdelávanie i relax. Ponúka pestré zábavné i poučné aktivity. Od roku 2020 je jeho súčasťou elokované pracovisko Súkromnej spojenej školy v Poprade.

www.krasnesady.sk/zlp

https://youtu.be/hfPU9alRWwc

 

 

 

 

skolka_-e1582731194788-900x450

MATERSKÁ ŠKOLA

V roku 2019 bola ukončená výstavba Materskej školy Krásne Sady Mlynica. Materská škola susedí so Zariadením Lesnej Pedagogiky a spolu tvoria vzdelávací areál Krásnych Sadov.

www.krasnesady.sk/materskaskola

https://youtu.be/ED-4iEJAfhU

 

krasne-sady-hero

 

 

KRÁSNE SADY MLYNICA

Krásne Sady Mlynica je rozsahom a filozofiou zatiaľ jediný stavebný projekt tohto druhu na Slovensku a v jeho širokom okolí. Územie Krásnych Sadov sa rozprestiera na ploche 105 hektárov a určené je na výstavbu rodinných domov. Súčasťou projektu je Zariadenie lesnej pedagogiky, ktoré sa nachádza v centrálnej časti Krásnych Sadov.

www.krasnesady.sk

https://youtu.be/beI-iDq8Npg

michalovce

NÁKUPNÉ CENTRUM OPIDIUM MICHALOVCE

Nákupné centrum bolo otvorené 9. novembra 2017. Na 7 tisícoch m2 obchodnej plochy sa nachádza 15 obchodných prevádzok. Nachádza sa na Humenskej ceste č. 4, vedľa autobusovej a železničnej stanice.

www.opidium.sk

sc_tatry

 

 

 

 

TATRY SHOPPING CENTRE POPRAD

Tatry shopping centre je komplex obchodov pri vstupe do Popradu od mesta Svit. Jednotlivé obchodné prevádzky boli otvárané postupne v priebehu rokov 2011 – 2014. V súčasnosti pod spoločným logom Tatry shopping centre vystupuje 20 obchodných subjektov.

www.sc-tatry.sk

 

 

 

 

komin

GALÉRIA KOMÍN RIMAVSKÁ SOBOTA

Nákupné centrum Galéria Komín v Rimavskej Sobote vyrástlo na mieste bývalého cukrovaru. Otvorené bolo v novembri 2015.

snv

 

 

 

 

 

 

OBCHODNÉ CENTRUM MEGA SP. NOVÁ VES

Obchodné centrum Mega v Spišskej Novej Vsi bolo prvou investíciou spoločnosti AZOR do budovania nového konceptu obchodných centier. Nachádza sa na Duklianskej ulici. Otvorené bolo na jeseň v roku 2007.

pb-1

 

 

 

 

 

OBCHODNÉ CENTRUM II PODUNAJSKÉ BISKUPICE

Obchodné centrum bolo otvorené koncom roku 2016. Nachádza sa na Ulici svornosti, vedľa nákupného centra Kaufland.