Development

Firma AZOR po úspešnom fungovaní v retailovom sektore začala svoju pozornosť zameriavať na development a prenájom nehnuteľností.
 

 

Práve  realizujeme

 

 

ks

KRÁSNE SADY MLYNICA

Krásne Sady Mlynica je rozsahom a filozofiou zatiaľ jediný stavebný projekt tohto druhu na Slovensku a v jeho širokom okolí. Územie Krásnych Sadov sa rozprestiera na ploche 105 hektárov a určené je na výstavbu rodinných domov. Súčasťou projektu je Zariadenie lesnej pedagogiky, ktoré sa nachádza v centrálnej časti Krásnych Sadov.

www.krasnesady.sk

levoca erieal

 

 

 
PLANTÁŽE LEVOČA

Plantáže Levoča je moderné bývanie v blízkosti historického centra Levoče. Projekt tvorí 42 stavebných pozemkov s priemernou výmerou 550 m2. Súčasťou územia bude verejný park či dažďová záhrada a občianska vybavenosť (obchody). Projekt sa realizuje v spolupráci s Mestom Levoča.

www.plantaze.sk

pmv

 

 

 

 

POD MODRÝM VRCHOM

Pod Modrým vrchom je náš stavebný projekt lokalizovaný v atraktívnej časti Spišskej Novej Vsi. V novej obytnej štvrti postupne vyrastie 47 nízkoenergetických rodinných domov a 4 polyfunkčné objekty.

www.pmv.sk
 

 

 

 

 

 

Zrealizované projekty

 

michalovce

NÁKUPNÉ CENTRUM OPIDIUM MICHALOVCE

Nákupné centrum bolo otvorené 9. novembra 2017. Na 7 tisícoch m2 obchodnej plochy sa nachádza 15 obchodných prevádzok. Nachádza sa na Humenskej ceste č. 4, vedľa autobusovej a železničnej stanice.

www.opidium.sk

sc_tatry

 

 

 

 

TATRY SHOPPING CENTRE POPRAD

Tatry shopping centre je komplex obchodov pri vstupe do Popradu od mesta Svit. Jednotlivé obchodné prevádzky boli otvárané postupne v priebehu rokov 2011 – 2014. V súčasnosti pod spoločným logom Tatry shopping centre vystupuje 20 obchodných subjektov.

www.sc-tatry.sk

 

 

 

 

komin

GALÉRIA KOMÍN RIMAVSKÁ SOBOTA

Nákupné centrum Galéria Komín v Rimavskej Sobote vyrástlo na mieste bývalého cukrovaru. Otvorené bolo v novembri 2015.

snv

 

 

 

 

 

 

OBCHODNÉ CENTRUM MEGA SP. NOVÁ VES

Obchodné centrum Mega v Spišskej Novej Vsi bolo prvou investíciou spoločnosti AZOR do budovania nového konceptu obchodných centier. Nachádza sa na Duklianskej ulici. Otvorené bolo na jeseň v roku 2007.

pb-1

 

 

 

 

 

OBCHODNÉ CENTRUM II PODUNAJSKÉ BISKUPICE

Obchodné centrum bolo otvorené koncom roku 2016. Nachádza sa na Ulici svornosti, vedľa nákupného centra Kaufland.